ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak mohu zadat objednávku?

Vyberte si tablety, které potřebujete, přidejte je do nákupního košíku, vyplňte řádky s kontaktními údaji na objednávkové stránce a odešlete žádost.

Jaký typ léku je nejúčinnější?

Navzdory rozdílům ve složení, dávkování a době působení na organismus jsou všechna generika prezentovaná v naší internetové lékárně 100% účinná.

Způsobují generika erekci?

Ne. generika pro účinnost rozšiřují krevní cévy v genitáliích. Nezpůsobují libovolnou erekci, ale pouze zlepšují krevní oběh penisu, což vám umožňuje urychlit jeho vzdělávání během intimity. Použití jakéhokoli generika má jednorázový účinek. Nemá vliv na sexuální život mimo jeho aplikaci.

Jsou originály vyrobeny na modernějším zařízení?

Ne, generikum je stejně jako originál formalizovaný lék vyráběný podle všech technologických a hygienických norem. Uvolňování generik se aktivně věnují ve všech zemích světa, včetně Ukrajiny.

Kde je záruka, že mě nepodvedete a objednaný produkt nepošlete?

Vynaložili jsme mnoho sil na vytvoření a propagaci našeho internetového obchodu, abychom neklamali kupující. Je mnohem výhodnější poctivě pracovat a mít trvalý zisk než se nechat podvést a zmizet. Nasloucháme názorům zákazníků a zlepšujeme svou práci.

Co potřebuji vědět o vašich přípravách?

Přípravky přispívají k výskytu erekce pouze za přítomnosti sexuálního vzrušení! Neužívejte více než jednu tabletu denně!

Mohu zadat objednávku důvěrně?

Jistě. Informace o objednávce jsou známy pouze vedoucímu skladu a vám. Všechny tablety nemají na obalu žádný nápis a jsou zasílány v neprůhledném obalu. V zásadě platí, že když si dáte pozor, ani vaše manželka nepozná, že jste náš zákazník.

Čím se software, gely, kapsle a nanuky liší od standardních lékových forem?

S příjemnou chutí a vysokou rychlostí aktivace erekce, častěji po dobu 15-20 minut rychleji než při užívání jednoduchých tablet. Vzhledem k přítomnosti četných krevních cév v ústní dutině se měkké, popové a jiné podobné formy velmi rychle vstřebávají do systémového krevního oběhu a rychle farmakologicky působí. Jednoduché tablety mají speciální obal, který se stráví během 15-20 minut. To je někdy výhodné, například pokud plánujete pohlavní styk po delší době. Je třeba také poznamenat, že všechny softwary a jiné formy tohoto principu přijímání (kromě kapslí) mají různé příchutě pro pohodlí uživatele.